Přihlášení

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.

Kdo je nový

  • martin1
  • zdenek.tuma
  • EZ Rychlovska
  • karolina.c
  • rysova

Komunikace

Squash - foto a reportáže

SkSq Dubeč má 2 tituty Mistra republiky 2012 ve squashi Masters

V centru Pro-6 v Praze se odehrálo Mistrovství republiky Masters 2012.

Z našeho klubu získali titul Mistr republiky v kat. M50 Jarda Zajpt a Eva Gallatová v kat. w35.

Kompletní pavouky a výsledky turnaje jsou k dispozici na tournamentsoftware.com

Jarda: nemáš šanci, stejně ti tam dám pořádný dropshot

Jarda: děkuji moc, trochu jsem se s Vámi zapotil

22.10.2011 - Kpt. Morgan tour Harrachov

Krátké soustředění SK SQ Dubeč v Harrachově za účasti kapitána Morgana, vinné révy, Jirky, Jardy, Radka, Toma a Martina.

Vyjeli jsme si... Harrachov, nové krásné sportcentrum se všema vymoženostma.... pro nabídku pořádání sportovních kempů klubu.

19.-20.11. 2011 Pec pod Sněžkou - Mistrovství České republiky v ricochetu 2011 - Masters

19.11. 2011 sobota - svátek ricochetu pro masters, někdo říká veterány, tedy pro hráče od 35 let výše. Opět jsou kategorie rozdělené po 5 ti letech, novinkou je kategorie 55+.

Z klubu Sport Areny Dubeč, resp. z party, co chodí hrát squash se pro tento republikový turnaj utvořil tým, který vypadal následovně: kat. ženy - Šárka Maťovčíková, kat. 35+ Filip Budina, kat. 50+ Eda Štěrba a Jarda Zajpt, v kat. 55 Pavel Jirkovský.

5.11.2011 Sportarena Praha - turnaj B ženy

Turnaje se zúčastnilo 24 hráček. Po celou dobu turnaje vládla příjemná nálada, zápasy se obešly bez velkých negativních emocí a bez zranění. Domácí hráčky si vedly velmi dobře, Jana Joklová obsadila 20.místo, Anežka Stöckelová 19.místo, Jitka Malá 12. místo, Markéta Wernerová 6.místo a Martina Stöckelová 3.místo. Téměř všechny hráčky využily nabídky kosmetiček Mary Kay a nechaly si odborně ošetřit pleť a poté nalíčit.

Jak to dopadlo: 1. Eva Vedralová, 2. Tereza Jelínková, 3. Martina Stöckelová

2.4.2011 Hamr - turnaj B ženy

Za Míšu Hájkovou, dvojnásobnou vítězku turnajů "B" která se nemohla pro své umístění na žebříčku žen (16) zúčastnit, zaskočila její sestra Katka, nasazená jako jednička. Největší zastoupení na turnaji měly kluby Squash club Praha (4) a Sk Sq Dubeč (5). V horní části pavouka měla K. Hájková první kolo volné, ve druhém porazila Zuzku Urválkovou, ve třetím Markétu Wernerovou, která jí vzala jeden set. Markéta vybojovala bronzovou pozici nad Vandou Seidelovou (3:0). V dolní části pavouka postupovala Bára Kubíčková přes tři hráčky, bez ztráty setu, kde na ní supeřka nahrála max. 7 bodů. Zdá se že Bára po víceleté pauze chytá skvělou formu, v letech minulých byla hráčkou na vyšších místech žebříčku ČR.

16.3.2011 Areko Junior Tour

Poslední turnaj ze série Junior Tour se konal dne 26.3.2011 v centru Pro-6. Podle mého názoru a názoru některých rodičů zúčastněných juniorů se pořadateli nepovedl. Některé kurty byly v době turnaje pronajaty komerčně, tudíž nastávaly velmi dlouhé pauzy mezi zápasy, hráči hráli ve více kategoriích, což je sice případ z A a B turnajů juniorů, ale tady to prostě dřelo. Nápad na juniorské turnaje mimo turnaje Časq je sice dobrá věc, ale se špatnou organizací toto pozitívum padá.

Mistrovský turnaj - junioři B - Brno, Squashcentrum Vodařská

O víkendu 5. - 6. 3. 2011 proběhl mistrovský turnaj juniorů B v Brně, v centru Vodařská.
Turnaje se s úspěchem zúčastnili i členové našeho klubu SK SQ Dubeč.

Josefa Bakalářová
G 15 - 3 místo
G 17 - 4 místo

Ota Pachovský
B13 - 3 místo

Anežka Stöckelová
G13 - 2 místo

ženy B - turnaj 26.2. 2011

Na Sportareně se konal 26.2. 2011 již druhý turnaj žen, kategorie B. Stejně jako v prvním turnaji zvítězila nadějná juniorka Míša Hájková z Teplic, druhé místo obsadila domácí hráčka a trenérka SK SQ Dubeč Martina Stöckelová a na třetím místě se umístila po pětisetové bitvě Eva Havelková.

Mistrovství České republiky juniorů ve squashi - únor 2011, Olomouc

Anežka Stöckelová z našeho klubu SK SQ Dubeč se stala ve své kategorii G11 Mistryní republiky na rok 2011. Gratulujeme.

Mistrovství Prahy 6 juniorů - 4.12. 2010 Strahov - sq centrum Relax